Lucie Tomíčková

terapeutka vnitřní očisty těla i mysli

Žena, máma, v minulosti lékařka, milovnice pohybu a zdravého jídla, myslitelka každým dnem, amatérská astroložka a kartářka, příznivkyně Genových klíčů a Human designu, hudebnice, milovnice umění.

V roce 2015 si splnila svůj sen z mládí, stala se výživovou poradkyní. Po zdravotních problémech v roce 2016, které nechtěla řešit klasickou medicínou, se rozhodla dále naplno věnovat již celostní informační medicíně Joalis. Od roku 2016  je aktivní Joalis terapeutkou s velice osobním a individuálním přístupem. S vnitřní očistou pomáhá v Třinci.

Jsem žena, která miluje čistotu. Nejen kolem sebe, ale především čistotu vnitřní. Ať chceme nebo ne, naše těla i mysl jsou velice zatížené. Denně jsme vystaveni mnoha vlivům, které bychom měli zdravě zpracovávat, chceme-li se cítit dobře, být zdraví, svobodní. Avšak ruku na srdce, máte pocit, že se vám to skutečně daří? Zátěže získáváme v průběhu dětství, celého života, dokonce i toho prenatálního, od svých předků... Již několik let nacházím sama sebe skrze očistu informacemi v Joalis kapkách. Zbavuji se jak fyzických, tak emočních zátěží, se kterými jsem si léta nevěděla rady. Mnohé zátěže jsem i ani neuvědomovala (ano, tak zatížení a nesvobodní ve skutečnosti jsme). Puzzle se skládá a já se nyní raduji na cestě za vnitřní svobodou mou i každého z vás.

Očista Joalis je cesta k sobě. A samozřejmě cesta ke zdraví, neboť zdraví je přirozeným projevem vnitřní čistoty a rovnováhy. Neléčím. Joalis kapičky nejsou léky, ale přírodní výživové doplňky s informačním obsahem. Pomáhám vám, abyste se skrze očistu vyléčili sami. Toto je skutečně možné i logické. Tělo je dokonalý výtvor přírody, který ví... Dáme-li mu opět správné informace, umí se do rovnováhy uvést samo.

Mým cílem je očistit celou společnost od zátěží všeho druhu a tím zajistit vnitřní svobodu, radost a lásku v našich životech.