Jaký je můj příběh?

Dělala jsem všechno pro druhé. Aby mě měli rádi. Učila jsem se na samé jedničky, chodila do kroužků, vystudovala medicínu... Vše jsem dělala pro spokojenost druhých a neuvědomovala jsem si to. Do svých třiceti let.

Na rodičovské dovolené jsem zjistila, že takhle to nefunguje. Došly mi síly. A proč? Zapomněla jsem na sebe, na to, kdo jsem. A tak jsem začala objevovat...

Že prvotní je najít lásku k sobě. Vzpomenout si na své sny. Na to, kdo jsem a jak chci žít. Rozhodla jsem se následovat srdce.

Vrátila jsem se k životnímu koníčku. Výživě, které se s radostí věnuji více než 17 let. Tam všechno začíná. Absolvovala jsem půlroční kurz Poradce pro výživu a suplementaci a další kurzy.

Začala jsem se věnovat metodě C.I.C., která mi pomohla z problémů. Díky ní se rozpustily staré emoční vzorce a omezení. Poprvé jsem zažila pocit vnitřní rovnováhy.

S rozvíjením lásky k sobě se rozvíjí i uvědomění, jak nutná je to potřeba nás všech. Poskytuji empatii a intuici všem, kteří hledají pochopení souvislostí a nalezení vztahu k sobě.

 

Cesta Pro Život v Rovnováze

C.I.C. metoda

Moderní čistě přírodní holistická metoda rozvíjející vitalitu a životní pohodu. Necítíte-li se celkově v pořádku, trpíte-li opakujícími se potížemi... Dejte svému tělu správnou informaci a odstraňte zátěž, která za Vaší nepohodou stojí. Spusťte přirozeně očistné procesy vedoucí k posílení zdraví. 300 Kč + kapičky

Celostní výživové poradenství

Jídelníček zapadající do vašeho způsobu života. Cílený na konkrétní problémy a zohledňující vaši jedinečnost. Vychází z poznatků západního a východního myšlení, vnímá tělo i duši člověka jako jeden celek. Cílem je nalezení pro vás ideálního způsobu stravování k rozvíjení zdraví a radosti. Vstupní konzultace 500 Kč, písemný jídelníček 550 Kč, Tanita 150 Kč

Telefon

+420 723 612 849

E-mail

info@lucietomickova.cz

Adresa

Odřichovice 989, Třinec 739 61, IČO 04976720.